Magnetické tabule

Magnetické tabule jsou popisovatelné popisovači pro bílé tabule. Popsaná magnetická tabule se jednoduše čistí ubrouskem nebo speciálním roztokem. Povrch magnetické tabule je lakovaný nebo keramický. Lakovaný povrch tabule je ve standardní kvalitě a vyhoví většině požadavků. Keramický povrch je vypalován při vysokých teplotách a povrch je tvrdší a odolnější než u lakované tabule. K magnetickým tabulím nabízíme řadu doplňků jako jsou popisovače, čistící prostředky, magnety atd. Magnetické tabule nabízíme v různých rozměrech až do 120x240 cm.

Magnetická tabule Classic + mazací houba

522,00 Kč

Bílá magnetická tabule. Hliníkový rám. Popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači. Součástí magnetické tabule je odkládací lišta.

Bílá magnetická tabule Slim Board Basic + mazací houba

523,00 Kč

Mazací houba zdarma. Bílá magnetická tabule s lakovaným povrchem, elegantním hliníkovým rámem, plastovými rohy, hliníkovou odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď.

Magnetická tabule Premium + mazací houba

1092,00 Kč

Magnetická tabule se vyznačuje robustní kontrukcí, která odolává změnám teplot i vlhkosti. Záruka 10 let.

Kombinovaná tabule NOBO KOMBI

1703,00 Kč

Kombinace magnetického a korkového povrchu. Speciálně upravená dřevovláknitá zadní deska zabraňuje zvlhnutí a deformaci tabule. Bílý lakovaný povrch pro popis stíratelným fixem.

Bílá tabule Ceramic Board + mazací houba

1867,00 Kč

Ke každé tabuli mazací houba Dahle ZDARMA. Bílé magnetické tabule s keramickým povrchem a elegantním hliníkovým rámem, popisovatelné za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď.

hodnocení
99%

Novinky

Chcete mít přehled o našich akcích slevách a novinkách? Zareguistrujte svůj e-mail.

webmaster tools


Jak začít nakupovat | Časté otázky - FAQ | Mapa webu | Podmínky dodání | EET | Nabízené značky | Zpětné odkazy |

© 2005-2018
12. 7. 2020