Dodací podmínky


Dodací lhůty:
Expedice zboží 1 - 5 pracovních dnů od přijetí objednávky. Doručení 1-5 dnů od expedice zboží (závisí na způsobu dopravy)
Dodací lhůta nábytku je 2-3 týdny, židlí 2-4 týdny není-li u zboží uvedena dodací lhůta jiná.

Nábytek:
Nábytek je dodáván rozložený, jednotlivé prvky jsou baleny do kartonu. Součástí balení jsou veškeré spojovací součásti a přehledný montážní plánek. Montáž je tak snadná, že ji zvládnete sami. Montáž nezajišťujeme.

Způsob dodání:

Česká pošta
Cena zboží bude navýšená o poštovné ve výši 140 s DPH. Zboží bude zasláno na zadanou adresu. Dodání 3-5 dnů od expedice zboží. Není možné zasílat rozměrnější nebo těžší zboží jako např. nábytek, židle, tabule aopd.

Přepravní služba 
Přepravní služba Vám zboží doručí až do firmy nebo domácnosti. Cena zboží bude navýšená o poštovné ve výši 130 s DPH. Zboží bude zasláno na zadanou adresu. Dodání většinou následující den od expedice zboží.

Osobně
Po předchozí domluvě je možné si na odběrném místě Teslova 12, Ostrava  vyzvednout předem objednané zboží. Cena zboží bude navýšená o 33 Kč bez DPH (40 s DPH). Je nutné si zaslat objednávku předem.

BALÍKOVNA 
Zboží je možné si vyzvednout ve výdejních místech Balíkovny. Balík je doručen do výdejního místa do druhého dne od dne podání. O možnosti vyzvednutí zásilky jsou zákazníci informováni e-mailem a SMS.
Cena zboží bude navýšená o dopravné ve výši 70 s DPH). Za tuto cenu je možné dodat pouze zásilky do 10 kg a max. rozměru 50x50x70cm.

Seznam všech výdejních míst BalíkovnyZpůsob platby:

Dobírka 
placení při předání zboží Českou poštou nebo přepravní službou. Cena zboží bude navýšená o doběrečné ve výši 33 Kč bez DPH (40 s DPH).

Dobírka Balíkovna
placení při předání zboží Českou poštou nebo přepravní službou. Cena zboží bude navýšená o doběrečné ve výši 10 Kč s DPH).

Platba předem
kupující uhradí předem částku na účet dodavateli. Zboží je expedováno ihned po připsání částky na náš účet. Číslo účtu: 2100617373 / 2010, jako var. symbol uveďte číslo objednávky. Údaje k platbě Vám budou zaslány rovněž v opisu objednávky.

Hotově - osobní odběr
při převzetí zboží ve výdejním místě (po předchozí domluvě). Cena zboží bude navýšená o 24,80 Kč bez DPH (30 s DPH). Není možné platit platební kartou


Při objednávce převyšující částku 2500 Kč bez DPH je poštovné i balné u všech způsobů dodání ZDARMA.

Doprava zdarma se nevztahuje na zboží z oddělení kancelářský nábytek a kovové kartotéky. Cena dopravy v těchto odděleních se stanovuje individuálně podle velikosti objednávky.Zboží do zahraničí nezasíláme.Jak začít nakupovat | Časté otázky - FAQ | Mapa webu | Podmínky dodání | EET | Nabízené značky | Zpětné odkazy |

© 2005-2023
Pro vaši firmu nabízíme kancelářské potřeby včetně zajištění Náhradního plnění. Školákům a studentům nabízíme školní potřeby i školní batohy. Máte problém se zády? Vyberte si kvalitní kancelářskou židli. Vybavíme vám sklady, dílny i kanceláře za výhodné ceny.
4. 2. 2023