Gumová antivibrační tlumící modulová puzzle rohož (střed) FLOMA UniPad S850 - 100 x 100 x

Gumová antivibrační tlumící modulová puzzle rohož (střed) FLOMA UniPad S850 - 100 x 100 x - zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek
Obrázků v galerii: 16

Gumová antivibrační tlumící modulová puzzle rohož (střed) FLOMA UniPad S850 - 100 x 100 x

Dodací lhůta:
skladem
Počet kusů: ks
Cena včetně DPH: 634,00
Cena bez DPH: 524,00 Kč
Objednávkové číslo: 88859213

Hodnocení (0x)
Ještě nikdo nehodnotil.
Vaše názory
Potřebujete poradit?

Informace o zboží Gumová antivibrační tlumící modulová puzzle rohož (střed) FLOMA UniPad S850 - 100 x 100 x

Antivibrační tlumící modulová puzzle rohož FLOMA UniPad S850 z gumového granulátu je nejlepší volbou ochrany proti vibracím, chvěním a také jako izolace. Často je využíváná zakazníky, kteří si chtějí poskládat svou antivibrační rohož dle svých požadavků a nemohli si vybrat z nabízených rozměrových parametrů na trhu.

Gumová rohož srovná drobné nerovnosti, ochrání např. cvičební pomůcky, nářadí atd. před možným poškozením a zároveň slouží jako izolace.

Podložka je vyrobena ze směsi pryžového granulátu SBR a polyuretanového pojiva, čímž je zajištěna její dlouhá životnost. Podložka se skládá z několika dílů, které se jednoduše spojí pomocí puzzle zámků (viz technický nákres v galerii). V případě potřeby lze rozměr podložky změnšit či provést výřez, stačí použít odlamovací nůž, případně jakýkoliv jiný ostrý nůž.

V přiložené fotogalerii můžete vidět využití rohože jako antivibrační tlumící podložku pod bazén. U vířivých bazénů a vířivek perfektně tlumí vibrace.

Nejčastější použití

 • univerzální tlumící, protihluková a antivibrační rohož
 • podkladová, dilatační, dělící a protiskluzová rohož

Vlastnosti

 • antivibrační, tlumící a protihlukové
 • izolace od podlahy či země
 • tlumí nárazy a vibrace
 • UV stabilní
 • odolné vůči vlhkosti, teplotě, prašnosti

Technické údaje

 • barva: černá
 • materiál: gumový SBR granulát a polyuretanové pojivo
 • tvar: čtverec s puzzle zámky na všech stranách
 • typ: STŘED
 • délka: 103 cm
 • šířka: 103 cm
 • nášlapná plocha: 100 x 100 cm
 • výška: 0,8 cm
  objemová hmotnost desky: 850 kg/m3
 • teplotní stabilita: -30 až +80 °C
 • hmotnost: cca 7 kg

Vysvětlení dvou možných rozdílných typů povrchů

Pohledová, vrchní strana podložek (desek) je vždy řezaná a tedy i pohledově pěkná, někdy je proti světlu vidět mírné rýhování od řezání. Nepohledová, spodní strana nemusí být vždy řezaná (může být obalena pojivem) a může tedy mít mírně odlišný povrch než pohledová strana. Tento fakt nemá žádný vliv na funkčnost ani kvalitu výrobků a je to dáno technologií výroby. Při pokládce je tedy potřeba desky nejprve rozložit na požadovanou plochu, ujistit se, že všechny řezané/pěkné strany jsou otočené směrem vzhůru a naopak nepohledové strany jsou otočeny směrem dolů. Až poté je možné desky spojit puzzle zámkem. Každou rohož lze zkompletovat tak, aby všechny díly měly pohledovou stranu nahoře. Více viz odstavec věnovaný instalaci.

Pro představu jsou v galerii produktu fotky s detailními záběry rozdílných povrchů.

Instalace a údržba puzzle podložky pod bazén, vířivku

Podložky jsou zasílány obvykle jako role - jeden či více balíků. Před instalací je dobré podložky vybalit a nechat je samovolně srovnat na rovném podkladu mimo místo, kde se budou kompletovat. Pokud by měly tendenci se stále stáčet do role, tak je potřeba je na chvíli zatížit, ať se srovnají.

Plochu, kde se má podložka zkompletovat je třeba zamést (odstranit případné nečistoty, kamínky, apod.), pokud jde o trávník či hlínu, tak co nejlépe srovnat do roviny.

Na tuto plochu pak přeneste jednotlivé díly puzzle podložek a rozložte tak, aby všechny horní strany byly pohledové viz odstavec výše "Vysvětlení dvou možných rozdílných typů povrchů". Poté už jen jednotlivé díly podložky spojíte puzzle zámky a podložka je kompletní, připravená pro umístění.

U puzzle podložek větších rozměrů obvykle využijete tyto typy puzzle podložek: 4x roh, dle rozměru čtverce či obdelníku Xx okraj a pro vyplnění středu plochy Xx střed. Pokud po sestavení podložky potřebujete upravit finální rozměr, podložku lze seříznout odlamovacím nožíkem (pozor - oříznuté puzzle dílce již nebudou kompatibilní s ostatními ze všech stran, pokud se mělo časem rozebrat a znovu skládat). Pro rovný řez použijte vodící lištu.

Pokud podložku na zimu budete rozebírat, je dobré ji očistit vapkou a před uskladněním nechat pořádně vyschnout. Pokud je podložka špinavá a je potřeba ji vyčistit, použijte běžně dostupné ekologické čistící prostředky a středně tvrdý kartáč.

Upozornění

Podložka je vyrobena z gumy, která má svojí typickou vůni/zápach. Při umístění podložky v interiéru může být několik prvních dnů cítit guma. Tento zápach během 3-15 dnů (v závislosti na místních podmínkách) postupně zmizí/odvětrá, než se tak stane, doporučujeme častější větrání.

vlastnost antivibrační, elastická, tlumící, puzzle, ochranná, modulová
materiál gumový
šířka 100 cm
délka 100 cm
typ z granulátu, střed
výška 0,8 cm
model S850, UniPad
značka FLOMA


Naši zákaznící s tímto produktem nakoupili  Názory zákazníků Gumová antivibrační tlumící modulová puzzle rohož (střed) FLOMA UniPad S850 - 100 x 100 x

  Podělte se o své zkušenosti s produktem Gumová antivibrační tlumící modulová puzzle rohož (střed) FLOMA UniPad S850 - 100 x 100 x s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Potřebujete poradit?

  Neváhejte a na cokoliv se nás zeptejte. Rádi Vám s výběrem poradíme.

  Název produktu:
  Jméno:
  E-Mail:
  Váš dotaz:
  Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)
  Oddělení obchodu


  Novinky

  Chcete mít přehled o našich akcích slevách a novinkách? Zareguistrujte svůj e-mail.  Doprava a platba | Obchodní podmínky | Zásady používání cookies | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa webu | Nabízené značky |

  © 2005-2024
  22. 7. 2024