Polyuretanové lepidlo (pojivo) pro lepení gumových podlah a dlaždic Stobicol - 5 kg
ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.
Informace o zboží Polyuretanové lepidlo (pojivo) pro lepení gumových podlah a dlaždic Stobicol - 5 kg
Lepidlo (pojivo) pro lepení gumových podlah a dlaždic Stobicol R352.00 slouží k celoplošnému lepení gumových podlah a dlaždic k podkladu. Spotřeba pojiva pak záleží na pórovitosti a savosti podkladu v rozsahu 0,5 - 1 kg/m2.
Kvalitní, pružné a bezpečné pojivo, které splňuje požadované standardy pružnosti, odolnosti proti vodě a klimatické odolnosti
Vlastnosti
- vynikající přilnavost k většině podkladů
- snadná aplikace
- dobrá odolnost vůči vodě, UV záření, ozónu a korozívnímu prostředí
- trvalá elasticita za všech klimatických podmínek
Technické údaje
- materiál: pojivo Stobicol R352.00
- množství: 5 kg
- spotřeba: 0,5 - 1 kg/m2
Skladování
Vyžaduje ochranu proti vlhkosti a skladování v teplotě minimálně +5 °C. Nejvhodnější teplota skladování je v rozmezí od 15 do 25 °C.
materiál | polyuretanový |
---|---|
určení | pro lepení gumových podlah a dlaždic |
model | Stobicol |
typ | pojivo |
hmotnost | 5 kg |
ostatní | doplňky, příslušenství |
Vaše recenze
Podělte se o své zkušenosti s produktem Polyuretanové lepidlo (pojivo) pro lepení gumových podlah a dlaždic Stobicol - 5 kg s ostatními návštěvníky.
Buďte první, kdo přidá svůj názor.