Osvětlení vitríny 1000-L1150
Doprava zdarma
Osvětlení vitríny 1000-L1150
Osvětlení vitríny 1000-L1150
Kód produktu: VIT-509103
Dodací lhůta:
2 - 3 týdny
Hodnocení (0x)
Ještě nikdo nehodnotil.
Informace o zboží Osvětlení vitríny 1000-L1150
Osvětlovací souprava s diodami LED a transformátorem.
  • Pro vitriny šířky 1200 mm
  • Délka pásku s LED diodami 1150 mm..
  • Snadná montáž - nalepení oboustrannou lepící páskou.
  • Bílé světlo s intenzitou120 lumenů na 1 wat.
  • Životnost 75000 hodin.
  • Spotřeba 12,5W / 1 bm osvětlení.