Jednací židle Wendy síť

Jednací židle Wendy síť

Kód zboží: wendy
Cena bez DPH: 1405,00 Kč
Cena s DPH: 1686,00 Kč
Dodací lhůta:
2 - 3 týdny
K objednání zboží použijte konfigurátor. Cena aktuální konfigurace se bude v konfigurátoru měnit podle vybraných komponent. Cena je uvedena pro základní provedení.


Hodnocení zákazníků
Toto zboží ještě nikdo nehodnotil. Neváhejte a ohodnoťte ho první.
Potřebujete poradit

Konfigurátor pro Jednací židle Wendy síť

Barevné odstíny se mohou od skutečnosti mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.
Židle se bude vyrábět na zakázku podle Vašich požadavků.

Vybraná konfigurace Jednací židle Wendy síť:

Barva sedáku Kostra Područky



Cena konfigurace:  s DPH     ks


Barva sedáku

1. Látky Favorit
1. Látky Suedine

složení : 100 % Polyester, gramáž : 290 g / m2, odolnost vůči prodření 40000 cyklů

SU7
Zvětšit obrázek
SU1
Zvětšit obrázek
2. Látky Cendal

složení : 100 % Polyolefin, gramáž : 230 g / m2, odolnost vůči prodření 45000 cyklů

C73
C73+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C42
C42+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C38
C38+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C35
C35+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C29
C29+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C27
C27+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C20
C20+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C18
C18+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C16
C16+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C14
C14+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C13
C13+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C11
C11+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C6
C6+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C4
C4+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
C2
C2+ 72 Kč
Zvětšit obrázek
3. Koženka Inga

složení : 66 % PVC + 11% polyur. + 23 % PES, gramáž : 600 g / m2, odolnost vůči prodření 120000 cyklů

K96
K96+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K89
K89+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K85
K85+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K74
K74+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K68
K68+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K51 bílá
K51 bílá+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K40
K40+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K14
K14+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
K12
K12+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
3. Látka Phoenix

složení : 100 % Polyester FR - Trevira CS, gramáž : 285 g / m2, odolnost vůči prodření 100 000 cyklů

H114
H114+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H113
H113+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H111
H111+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H110
H110+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H106
H106+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H105
H105+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H100 tm.modrá
Zvětšit obrázek
H009
H009+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H011 tm.tyrkys
Zvětšit obrázek
H045 tm.zelená
Zvětšit obrázek
H051
H051+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H076
H076+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H081
H081+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H082
H082+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
H097
H097+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
3. Látky Alcatraz

složení : 100 % Polyester, gramáž : 215 g / m2, odolnost vůči prodření 40000 cyklů

Z855
Z855+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z848
Z848+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z847
Z847+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z845
Z845+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z46
Z46+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z29
Z29+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z30
Z30+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z32
Z32+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z40
Z40+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z22
Z22+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z19
Z19+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z17
Z17+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z12
Z12+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z9
Z9+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Z5
Z5+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
3. Látky Vesna

složení: 100% polyester, 220 g/m2, odolnost vůči prodření 40 000 cyklů

Vesna 105
Vesna 105+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 78
Vesna 78+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 75
Vesna 75+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 30
Vesna 30+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 11
Vesna 11+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 9
Vesna 9+ 228 Kč
Zvětšit obrázek
4. Látky Norba

složení: 100% Polyester FR - Treviera CS, 225 g/m2, odolnost vůči prodření 100 000 cyklů

Norba 099
Norba 099+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 097
Norba 097+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 082
Norba 082+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 081
Norba 081+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 105
Norba 105+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
4. Látky Pola

složení : 100 % Polyester - Trevira CS, gramáž : 420 g / m2, odolnost vůči prodření 25000 cyklů

W651
W651+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W617
W617+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W558
W558+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W556
W556+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W493
W493+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W492
W492+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W406 tyrkys
W406 tyrkys+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W362 tmzelená
Zvětšit obrázek
W375
W375+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W318
W318+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W229
W229+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W220
W220+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W170
W170+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W115
W115+ 420 Kč
Zvětšit obrázek
W88
W88+ 420 Kč
Zvětšit obrázek

Kostra

RAL 9006
RAL 9006+ 120 Kč
Zvětšit obrázek
chrom
chrom+ 120 Kč
Zvětšit obrázek

Područky

P07
P07+ 708 Kč
Zvětšit obrázek

Informace o zboží Jednací židle Wendy síť

  • Moderní konferenční židle s velmi pevnou kovovou konstrukcí, pohodlné sezení.
  • Opěrák síťovina.
  • Základní varianta zahrnuje : bez područek, bez koleček, stohovatelnost 5 ks
  • Nosnost 130 kg
  • Celková šířka 53 cm.

Parametry pro Jednací židle Wendy síť
Výška sedáku Nápověda (cm)47
Šířka Nápověda (cm)45
Hloubka Nápověda (cm)44
Výška židle Nápověda (cm)81
Plastová NápovědaNe
Dřevěná NápovědaNe
Čalouněná NápovědaAno
Pérující konstrukce NápovědaNe
Uvedené parametry výrobků vycházejí z údajů zveřejněných výrobcem.
Změna technických parametrů vyhrazena.

Příslušenství k Jednací židle Wendy síť

s DPH (bez DPH)
Područky P05 - Doplňky k židlímPodručky P05492,00 Kč (410,00 Kč)

Pevné plastové područky. Cena za pár.
Područky P07 - Doplňky k židlímPodručky P07708,00 Kč (590,00 Kč)

Polyuretanové područky k židlím Wendy.

Související zboží
Zákazníci s tímto produktem nakupují
    Předchozí zboží Následující zboží
    Židle Nika Židle LIDA


    Názory ke zboží Jednací židle Wendy síť

    Máte s tímto produktem Jednací židle Wendy síť nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
    Buďte první, kdo přidá svůj názor.

    Potřebujete poradit?

    Chcete si Jednací židle Wendy síť koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

    Název zboží:
    Vaše jméno:
    Vaš E-Mail:
    Váš Dotaz:
    Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesát např. (58, 62, 43, apod.)





    hodnocení
    99%

    Novinky

    Chcete mít přehled o našich akcích slevách a novinkách? Zareguistrujte svůj e-mail.



    • VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 2005.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 7 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 3000 Kč ZDARMA
    Provozovatel:
    Bc. Jiří Boček
    Teslova 12
    702 00 Ostrava.

    © 2005-2012
    Všechna práva vyhrazena.


    Zobrazují se ceny včetně DPH
    V našem obchodě naleznete skartovače pro osobní i kancelářské použití, laminátory, tabule, kroužkovou vazbu plastovou i kovovou, řezačky papíru pákové i kotoučové, kancelářské židle i křesla


    23.5.2012
    SES 0 / CELK 0,375 / L 0,0156 / H 0,0000 / N 0,0000 / P 0,0000 / TOP 0,0000 / TIP 0,0000